Triatlonový batoh Zone3 - čierny

Akce
Neohodnoceno
Značka: Zone3
3 055 Kč
Můžeme doručit do:
3.2.2023

  • Dvojnásobný vítěz soutěže magazína 220 triathlon za nejlepší produkt v testu.
  • 40 litrů prostoru pro uschování triatlonového ale i jiného vybavení.
  • Voděodolný úložný prostor na neopren/plavky.
  • Polstrovaná přihrádka na přilbu a cyklistickou obuv.
  • Vodotěsný přední část.
  • Polstrované popruhy a zadní část pro větší pohodlí.

Triatlon je sport plný přípravy a odhodlání, dlouhé hodiny tréninku, finanční náklady, výživa a vybavení. Z nějakého důvodu stále používáme batohy na mokré plavky a veškeré vybavení nosíme naházené v jedné tašce. Nyní je načase přenést naše triatlonové smýšlení do vytvoření perfektního batohu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Batoh Transition Backpack jsme vytvořili, aby byl váš tréninkový, závodní a běžný život jednodušší a vyřešili některé z nepříjemností při balení a přesouvání vybavení, se kterými jste se určitě setkali. Dosavadní batohy byly buď obrovské, nebo příliš malé, z našeho plaveckého vybavení vše zvlhlo, malé drobnosti, jako jsou telefon, brýle, klíče, se ztratily ve spodní části tašky, no a vícekomorové tašky by se převrhly, pokud by nebylo každé oddělení plné. Odolný batoh Transition Backpack řeší všechny tyto problémy oddělením pro konkrétní disciplíny s vlastními otvory na zip a spoustou kapes na příslušenství pro telefon, brýle a láhve na nápoje.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

Vodotěsný spodní prostor

Spodek tašky obsahuje plně vodotěsnou vnitřní podšívku, která je dostatečně velká pro váš neoprenový oblek a jiné plavky, a také voděodolný exteriér, aby se zabránilo promočení louží u bazénu.

Velký hlavní prostor

Pracovní koš tašky je hlavní centrální přihrádkou pro uložení vašeho trička a neformálního oblečení, obuvi a čehokoli jiného, ​​na co si vzpomenete. Vnitřní kapsy nacházející se na zadní straně otvoru poskytují pohodlné uložení brýlí a klíčů, jakož i vyjímatelná vodotěsná kapsa, která vám poskytne extra skladování za sucha nebo někde, kde si můžete uschovat dokumenty o svém dni závodu nebo výživu.

Na ty velké dny mimo bazén jsme také navrhli centrální prostor, aby se v prázdném stavu rozšířil do úložného prostoru pro neopren.

Pěnový polstrovaný horní prostor EVA

Polstrovaná horní přihrádka udrží vaše boty a přilbu v bezpečí, stejně jako daleko od vaší čisté a mokré soupravy, což znamená, že se už z vašich bot nebude přenášet bláto ani klíče nepoškrábou vaši přilbu. K dispozici je také vestavěná kapsa na telefon s výstupem na sluchátka pro snadný přístup k hudbě na cestách.

Externí funkce

K dispozici jsou dvě velké síťované kapsy na láhve na nápoje, které vám poskytnou snadný přístup a zabrání únikům z láhve.

Pokud batoh není pohodlný k používání, skvělé funkce lze vrátit zpět. Řešením je, že jsme zahrnuli polstrované a prodyšné popruhy a zadní panel, jakož i hrudní popruh pro větší pohodlí na cestách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plavecké doplňky
#sizes_table#: hidden