Bliz Fusion - Nano | Nordic Light Blue

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Bliz
3 099 Kč –3 %
Slnečné okuliare Bliz Fusion Nano | Nordic Light Blue
3 099 Kč –3 % 2 999 Kč

Ty a Fusion jste si docela podobní. Jsi tvrdý, flexibilní a nepřekonatelný! Jedná se o jedinečný model, technicky vyspělých a plně přizpůsobitelných sportovních brýlí. Jsou extrémně lehké, váží pouhých 34g. Díky nastavitelnému nosníku a koncovek brýlí ti poskytnou nepřekonatelné pohodlí. Velké cylindrické sklo je větraná a maximalizuje vaše zorné pole. Brýle disponují čočkou s vysokou optickou kvalitou pro jasné vidění v různých povětrnostních podmínkách. Unikátní technologie NORDIC LIGHT™ výrazně zvyšuje kontrast za zhoršených světelných podmínek. Perfektně ostře tak uvidíte v každé situaci. NANOOPTICS - snižuje možnost zkreslení, trojitá úprava snižuje zamlžování a poškrábání, hydrofobní úprava odvádí vodní kapky či pot ze skel. Odnímatelný spodní rámeček brýlí dává zákazníkům možnost libovolné kombinace. Brýle mají zrcadlová skla s technologií HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu. Rámeček brýlí je vyroben z materiálu Grilamid TR90. Jedná se o perfektní volbu pro cyklistiku, běh, lyžování a jiné náročné multisporty. Fusion je tou správnou volbou, máte-li vysoké nároky a vysoké ambice.

Skla mají speciální úpravu Antiscratch, která snižující možnost poškrábání skel, a také hydrofobní úpravu Anti-water, která odvádí kapky vody. Možnost výměny skel (balení neobsahuje náhradní skla)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní unisex brýle značky Bliz s vynikající optickou kvalitou skel pro širokou škálu využití. Unikátní technologie NORDIC LIGHT™ výrazně zvyšuje kontrast za zhoršených světelných podmínek. Perfektně ostře tak uvidíte v každé situaci. NANOOPTICS - snižuje možnost zkreslení, trojitá úprava snižuje zamlžování a poškrábání, hydrofobní úprava odvádí vodní kapky či pot ze skel.

Odnímatelný spodní rámeček brýlí, a jeho další barevná varianta v balení, dává zákazníkům možnost libovolné kombinace. Skla z polykarbonátu a rámeček brýlí z materiálu Grilamid TR90. Dorazy na straničkách dodávají brýlím prvotřídní pocit a kvalitu – zvyšují však i životnost brýlí. Nastavitelné gumové nosníky a koncovky pro dokonalé usazení na obličeji jsou samozřejmostí.
 

Obsah balení:

  • spodní rámeček brýlí v další barevné variantě,
  • náhradní nosník,
  • hadřík z mikrovlákna na čištění,
  • pevný obal.

100% ochrana před UV zářením. Kategorie filtru 1, propustnost světla 49%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní sluneční brýle
#sizes_table#: hidden