Bliz Fusion | Matt Black

Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Bliz
2 499 Kč –4 %
Športové okuliare Bliz Fusion | Matt Black
2 499 Kč –4 % 2 399 Kč

Ty a Fusion jste si docela podobní. Jsi tvrdý, flexibilní a nepřekonatelný! Jedná se o jedinečný model, technicky vyspělých a plně přizpůsobitelných sportovních brýlí. Jsou extrémně lehké, váží pouhých 34g. Díky nastavitelnému nosníku a koncovek brýlí ti poskytnou nepřekonatelné pohodlí. Velké cylindrické sklo je větraná a maximalizuje vaše zorné pole. Brýle disponují čočkou s vysokou optickou kvalitou pro jasné vidění v různých povětrnostních podmínkách. Odnímatelný spodní rámeček brýlí dává zákazníkům možnost libovolné kombinace. Brýle mají zrcadlová skla s technologií HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu. Rámeček brýlí je vyroben z materiálu Grilamid TR90. Jedná se o perfektní volbu pro cyklistiku, běh, lyžování a jiné náročné multisporty. Fusion je tou správnou volbou, máte-li vysoké nároky a vysoké ambice.

Skla mají speciální úpravu Antiscratch, která snižující možnost poškrábání skel, a také hydrofobní úpravu Anti-water, která odvádí kapky vody. Možnost výměny skel (balení neobsahuje náhradní skla)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bliz Fusion

Sportovní sluneční brýle Bliz Fusion je unisex model, který bude slušet všem tvářím. Možnosti nastavení brýlí jsou téměř nekonečné. Díky nastavitelným prvkům vám umožňuje přizpůsobit si pohodlí i vzhled. Funkčnost a komfort jsou jednoznačně na špičkové úrovni. Fusion je vyvinut tak, aby vyhovoval nejnáročnějším sportům, jako je cyklistika, běh, lyžování a multisporty, kde mají amatérští i elitní sportovci nejvyšší nároky na vybavení. Výsledkem je model tak jemně vyladěný do detailů, který vždy dokáže pracovat na max! Máte-li vysoké nároky a nemáte rádi kompromisy - Fusion je tou správnou volbou pro vás :)

Bliz Fusion

Vlastnosti skel

Brýle Fusion jsou vybaveny technologií Hydro Lens Technology™. Obsahují čočku X-PC s vysokou optickou kvalitou pro jasné a ostré vidění v různých povětrnostních podmínkách. Čočka má kompletní UV ochranu, minimální lom světla, ochranu proti poškrábání Antiscratch a také hydrofobní úpravu Anti-water. Kromě toho má Fusion inteligentní ventilaci, která zabraňuje zamlžování, díky které jste spolu s čočkou připraveni čelit novým výzvám jako kdykoli nikdy předtím.

Bliz Fusion

Použité materiály

Sportovní brýle Bliz Fusion jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Grilamid TR90. Jedná se o high-tech materiál s nízkou hmotností a velmi vysokou flexibilitou. Skla brýlí jsou vyrobena z polykarbonátu.

Bliz Fusion

Obsah balení:

  • spodní rámeček brýlí v další barevné variantě,
  • náhradní nosník,
  • hadřík z mikrovlákna na čištění,
  • pevný obal.

100% ochrana před UV zářením. Kategorie filtru 3, propustnost světla 14%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní sluneční brýle
#sizes_table#: hidden