Cyklistický trenažér Wahoo KICKR SNAP BIKE TRAINER

Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Wahoo
12 727 Kč
Můžeme doručit do:
3.2.2023

Pohodlný a snadno použitelný cyklistický trenažér KICKR SNAP je perfektním společníkem pro cyklisty nebo víkendové bojovníky základní úrovně. Vnitřní trenažér KICKR SNAP, vybavený legendární technologií setrvačníku KICKR, v přístupném provedení na kolečkách, poskytuje stejný odpor a realistický pocit z jízdy, jako kdybyste jezdili venku na kole.

POHODLNÉ A SNADNÉ NASTAVENÍ

Díky systému zadního kola je na KICKR SNAP snadné připojit vaše silniční, horské nebo TT kolo a přeměnit ho na výkonný indoorový trénažér, plus aplikace Wahoo Fitness nebo Zwift nabízejí zážitek z realistického ježdění během několika minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOMPATIBILNÍ EKOSYSTÉM

KICKR SNAP je kompatibilní s příslušenstvím KICKR Trainer včetně simulátoru KICKR CLIMB a inteligentního ventilátoru KICKR HEADWIND, který vám umožní vytvořit si ideální nastavení pro vaše tréninkové potřeby.

OVLADATELNÝ ODPOR

Trenažér KICKR SNAP používá váš smartphone, tablet, počítač nebo zařízení GPS k ovládání odporu a poskytuje spolehlivé měření energie, abyste mohli monitorovat a upravovat svoji intenzitu.

STABILITA

Vnitřní trenažér SNAP je vyroben z vysoce pevné uhlíkové oceli a vyznačuje se širokým postojem a je navržen tak, aby držel nohy pevně na podlaze a vaše kolo bezpečně uzamčeno tak abyste mohli trénovat s jistotou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklotrenažéry a príslušenstvo
#sizes_table#: hidden