Cyklistická přilba POC Ventral SPIN - PRISMANE RED

Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: POC
7 890 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
30.9.2022 30.9.2022 30.9.2022 Zvolte variantu

Model POC Ventral Spin nastavuje nový standard co se týče aerodynamických vlastností, bezpečnosti i odvětrávání u silničních cyklistických přileb. Při jejím vývoji využívala značka POC zpětné vazby od profesionálních cyklistů týmu Pro Tour Cannondale Drapac a expertů na aerodynamiku v laboratořích WATTS. Díky tomu získala helma Ventral svůj unikátní tvar, který z ní činí nejrychlejší a nejbezpečnější silniční helmu značky POC. Helma rovněž obsahuje značkou POC patentovanou technologii SPIN, která byla navržena pro eliminaci rotačních sil, které vznikají při pádech ve vyšší rychlosti a mají nejničivější vliv na mozek. Helma Ventral Spin je navíc extrémně lehká, přestože disponuje pevnou a velmi bezpečnou skořepinovou konstrukcí a výstelkou z EPS, která byla navržena pro perfektní poměr hmotnosti a poskytované ochrany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model POC Ventral Spin nastavuje nový standard co se týče aerodynamických vlastností, bezpečnosti i odvětrávání u silničních cyklistických přileb. Při jejím vývoji využívala značka POC zpětné vazby od profesionálních cyklistů týmu Pro Tour Cannondale Drapac a expertů na aerodynamiku v laboratořích WATTS. Využity byly také bohaté zkušenosti inženýrů značky POC a rozsáhlé výpočty a simulace aerodynamického odporu. Díky tomu získala helma Ventral svůj unikátní tvar, který z ní činí nejrychlejší a nejbezpečnější silniční helmu značky POC od jejího založení.

Skvělé aerodynamické vlastnosti helmy jsou dány zejména tím, že zepředu přicházející vzduch je veden skrz helmu, ne kolem ní, což významně snižuje odpor vzduchu. Model Ventral Spin navíc využívá specificky upravených kanálků pro vedení vzduchu k vytvoření tlakových zón, které díky Venturia efektu zvyšují rychlost proudícího vzduchu a umožňují tak přilbě projet vzduchem ještě s větší lehkostí.

V místech, kde vzduch helmu opouští, se nachází speciálně tvarovaná odtoková hrana, která zabraňuje turbulencím a prodlužuje lineární proudění vzduchu za helmou. To opět zvyšuje aerodynamický výkon této ochranné a sofistikované pomůcky.

Zóny pro proudění vzduchu zároveň zajišťují vynikající odvětrání a chlazení a ještě tak umocňují celkovou funkčnost helmy.

Helma rovněž obsahuje značkou POC patentovanou technologii SPIN, která byla navržena pro eliminaci rotačních sil, které vznikají při pádech ve vyšší rychlosti a mají nejničivější vliv na mozek. Technologie SPIN dokáže díky použití speciálního polstrování eliminovat tyto síly bez ohledu na to, z jakého přicházejí směru. Technologie je založena na tom, že polstrování umožňuje skořepině přilby pohybovat se nezávisle na pohybu hlavy jezdce.

Helma Ventral Spin je navíc extrémně lehká, přestože disponuje pevnou a velmi bezpečnou skořepinovou konstrukcí a výstelkou z EPS, která byla navržena pro perfektní poměr hmotnosti a poskytované ochrany.

Lehký systém nastavení velikosti a ergonomický pásek zajišťují pohodlné nošení, který se přizpůsobí hlavě jezdce. Helma je také vybavena novou „garáží“ pro praktické umístění cyklistických brýlí.

Hlavní přednosti:

  • špičkové aerodynamické vlastnosti
  • vynikající odvětrávání
  • EPS jádro
  • technologie SPIN pro eliminaci ničivých rotačních sil
  • vnější skořepina z polykarbonátu
  • upínací systém s nastavením velikosti
  • nová "garáž" pro umístění cyklistických brýlí

 Velikostná tabulka:

Velikost Obvod hlavy
S 50-56 cm
M 54-60 cm
L 56-61 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklistické přilby
#sizes_table#: hidden