Jaké plavecké potřeby byste měli začít používat?

Zejména v letních měsících, množství lidí navštěvuje různá koupaliště, jezera, zda jdou k moři, aby se zchladili a zároveň odpočinuli. Ve vodě lze dělat různé věci, ale aby byl pobyt ve vodě zábavný a zároveň bezpečný, doporučujeme vám začít používat pár produktů. O jaké produkty se jedná?

Chcete svůj trénink posunout na novou úroveň a zároveň zlepšit své plavecké časy? Plavání a potápění patří mezi velmi časté aktivity, které lidé vykonávají, ať už na koupališti nebo na otevřené vodě. Na tyto aktivity vám však třeba i nějaké příslušenství. Pokud nevíte, co si máte k vodě vzít, my vám poradíme pár potřeb, které během plavání jistě využijete.

Které plavecké doplňky vzít k vodě?

Před výběrem plaveckých potřeb a jiných doplňků je důležité vědět, na jaký typ vody pojedete a co budete dělat. Pokud se chystáte na otevřenou vodu, jako například na jezero či k moři, tak na výběr naleznete opravdu velké množství produktů. Základem by měl být vak na pomůcky, abyste měli všechny pomůcky a potřeby pohromadě. Následně je dobré vybrat si takový produkt, který by vám zajistil bezpečný pohyb ve vodě. Na otevřené vodě, je proto dobré používat plaveckou bójku, která zlepší vaši viditelnost. Zároveň si můžete kdykoli odpočinout a v případě dostání křečí se o bójku jednoduše zavěsíte.

Zone3-Wetsuits-Nov2020-JamesMitchell-1612 (2)

Pokud jste plavec, kromě bójky se vám bude hodit i šnorchl na plavání, abyste dokázali zlepšovat vaši techniku a plavecká pádla, ke zlepšování vaší síly v horní části těla. Na závěr je třeba nezapomenout na plavecké brýle, které patří mezi základní plavecké potřeby. Ty je důležité dobře odzkoušet, abyste přes ně dobře viděli a aby vám nebyla malá či naopak velká. Pokud se chystáte do bazénu, z produktů vypsaných výše vám nebude třeba bójku, ale ostatní produkty umíte využít i tam. Při návštěvě bazénu si nezapomeňte přečíst pravidla, neboť některé plavecké potřeby nemusí být z bezpečnostních důvodů dovoleny.

Zone3-Pool-Nov2020-JamesMitchell-0541

Neváhejte a užijte si pobyt u vody s kvalitními plaveckými potřebami i vy!