Bliz Fusion | Matt Neon Yellow

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Bliz
2 499 Kč –4 %
Športové okuliare Bliz Fusion | Matt Neon Yellow
2 499 Kč –4 % 2 399 Kč

Ty a Fusion jste si docela podobní. Jsi tvrdý, flexibilní a nepřekonatelný! Jedná se o jedinečný model, technicky vyspělých a plně přizpůsobitelných sportovních brýlí. Jsou extrémně lehké, váží pouhých 34g. Díky nastavitelnému nosníku a koncovek brýlí ti poskytnou nepřekonatelné pohodlí. Velké cylindrické sklo je větraná a maximalizuje vaše zorné pole. Brýle disponují čočkou s vysokou optickou kvalitou pro jasné vidění v různých povětrnostních podmínkách. Odnímatelný spodní rámeček brýlí dává zákazníkům možnost libovolné kombinace. Brýle mají zrcadlová skla s technologií HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu. Rámeček brýlí je vyroben z materiálu Grilamid TR90. Jedná se o perfektní volbu pro cyklistiku, běh, lyžování a jiné náročné multisporty. Fusion je tou správnou volbou, máte-li vysoké nároky a vysoké ambice.

Skla mají speciální úpravu Antiscratch, která snižující možnost poškrábání skel, a také hydrofobní úpravu Anti-water, která odvádí kapky vody. Možnost výměny skel (balení neobsahuje náhradní skla)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluneční brýle od značky BLIZ poskytují široké zorné pole a velmi nízkou hmotnost (pouze 34g), určené pro cyklistiku, běh a jiné sporty. Odnímatelný spodní rámeček brýlí dává možnost libovolné kombinace zákazníkům. Brýle obsahují zrcadlová skla HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu. Rámeček brýlí je vyroben z materiálu Grilamid TR90.

Skla mají speciální úpravu Antiscratch, která snižující možnost poškrábání skel, a také hydrofobní úpravu Anti-water, která odvádí kapky vody. Nastavitelný nosník a koncovky brýlí pro dokonalé usazení na obličeji jsou samozřejmostí. Možnost výměny skel (balení neobsahuje náhradní skla)

Obsah balení:

  • spodní rámeček brýlí v další barevné variantě,
  • náhradní nosník,
  • hadřík z mikrovlákna na čištění,
  • pevný obal.

100% ochrana před UV zářením. Kategorie filtru 3, propustnost světla 14%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní sluneční brýle
#sizes_table#: hidden